Pou na PC

Pokud nemáš chytrý telefon nebo tablet nic není ztraceno. Příznivci počítačů se konečně dočkali a nyní se dá stáhnout i verze Pou na PC. Ta ti umožní zahrát si oblíbenou hru Pou na počítači (PC nebo MACu).

K tomu, aby se dala spustit hra Pou na PC stačí stáhnout jednoduchý prográmek Bluestacks, který je zdarma.

Po spuštění BlueStacks se ocitneš v prostředí, které je velmi podobné Androidu. Pak už jen stačí vyhledat hru Pou a nainstalovat ji. Po chvíli se objeví mezi nainstalovanými aplikacemi, odkud ji můžeš spustit a dát se do hraní:-).

Následuje podrobnější návod instalace hry Pou na PC…

Jak hrát Pou na PC

Stáhni a nainstaluj Bluestacks

Nejprve si tedy stáhni do svého PC zdarma program BlueStacks z tohoto odkazu – stačí přejít na stránku a po chvilce se objeví dialogové okénko k uložení. Program BlueStacks simuluje mobilní telefon přímo ve tvém počítači, takže si do něj můžeš stáhnout jakýkoliv program nebo hru určenou pro Android, včetně hry Pou.

Spusť instalaci a chvíli počkej. Někdy může instalace BlueStacku trvat i delší dobu, tak to chce trpělivost.
Pou na PC - stažení

Najdi hru Pou

Po spuštění programu zadej do vyhledávacího políčka název hry – Pou a nainstaluj ji. Až se Tě program zeptá odkud hru instalovat, vyber třeba Android Market.

Pou na PC - stažení

Budeš muset Bluestacks propojit se svým google účtem. Pokud ho ještě nemáš, založ si ho zdarma na GMail.com. Pak zadej v BlueStacku své jméno a heslo k tomuto účtu. Možná budeš muset program znovu spustit.

Spusť Pou na PC

Po instalaci nalezneš hru Pou mezi aplikacemi, odkud ji můžeš spustit a hrát na PC.

Oproti mobilnímu zařízení má Pou na PC drobnou nevýhodu. Zatím se nedají ovládat Pou hry, které se na mobilním zařízení ovládají nakláněním. V současnosti jsou to hry Sky Jump a Free Fall. Ostatní Pou hry se ale dají hrát bez problémů.

Užij si hru Pou na PC a pokud se ti líbí, nasdílej tuto stránku tlačítkem níže.

Sdílet hru Pou na Facebooku

Přidej komentářOchrana soukromí